Domů  Registrace

ETIKETOVACÍ KLEŠTĚ | PRESSTO TREND s.r.o.

Nacházíte se zde: www.pressto.cz » Menu » ETIKETOVACÍ KLEŠTĚ

ETIKETOVACÍ KLEŠTĚ

Etiketovací kleště BLITZ a JOLLY
jsou kleště italské výroby.
Mají krásný DESIGN a výborné ceny.

Etiketovací kleště jsou v obchodě nepostradatelným pomocníkem.
Etiketovací kleště dokáží tisknout na etikety nejen ceny, ale tisknou i písmena.
Etiketovací kleště můžete použít i k potisku názvu firmy.
Etiketovací kleště dokáží tiknout i logo firmy.

Etiketovací kleště BLITZ mají trvanlivější náhradní díly z ocele
a jsou určeny pro náročný provoz.

Etiketovací kleště JOLLY mají skvělý poměr ceny a užitné hodnoty.
Tyto etiketovací kleště snesou vysokou zátěž.

Náhradní díly do etiketovacích kleští 
BLITZ a JOLLY, tak jako případné opravy kleští zajišťujeme v naší firmě
PRESSTO TREND s.r.o.

Etiketovací kleště mají výměnný barvicí váleček,
který po vybarvení není radno napouštět inkoustem nebo jinou barvou.
Perfektní tisk etiketovacích kleští zajistí jen originální barvicí váleček.

Ceník najdete dole pod obrázky.

Tyto etiketovací kleště mají minimální poruchovost!


 ETIKETOVACÍ KLEŠTĚ JOLLY

Etiketovací kleště JOLLY JC8 jednořádkové

Etiketovací kleště JOLLY JC8 jednořádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 26x12 mm. Mají k dispozici 8 tiskových míst. Na každém místě číslice 1 - 0. Tiskové gumičky je možno vyměňovat a kromě "Kč" lze použít i např. jednotky váhy, délky apod. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku.
V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku a jeden náhradní barvicí váleček. Kotouč s etiketami Kontakt 26x12 mm obsahuje 1500 etiket.

 

Etiketovací kleště JOLLY JH8 jednořádkové

Etiketovací kleště JOLLY JH8 jednořádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Cola-ply rozměru 22x12 mm. Mají k dispozici 8 tiskových míst. Na každém místě číslice 1 - 0. Tiskové gumičky je možno vyměňovat a kromě "Kč" lze použít i např. jednotky váhy, délky apod. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku.
V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku a jeden náhradní barvicí váleček. Kotouč s etiketami Kola-ply 22x12 mm obsahuje 1250 etiket.

 

Etiketovací kleště JOLLY JS16 dvouřádkové

Etiketovací kleště JOLLY JS16 dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 25x16 mm buď v provedení etiket zaobleného tvaru nebo obdélníkového. Mají k dispozici v horním řádku 8 tiskových míst číslicových a ve spodním řádku 8 tiskových míst číslicových s možností tisku a to v obou řádcích "Kč" nebo jiných jednotek podle potřeby. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 25x16 mm obsahuje 1100 etiket.

 

Etiketovací kleště JOLLY JC20 dvouřádkové

Etiketovací kleště JOLLY JC20 dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 25x16 mm buď v provedení etiket zaobleného tvaru nebo obdélníkového. Mají k dispozici v horním řádku 10 tiskových míst  číslicových a ve spodním řádku 10 tiskových míst číslicových s možností tisku a to v obou řádcích "Kč" nebo jiných jednotek podle potřeby. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s  tiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 25x16 mm obsahuje 1100 etiket.

 


ETIKETOVACÍ KLEŠTĚ BLITZ / jednořádkové

Etiketovací kleště BLITZ C8 jednořádkové

Etiketovací kleště BLITZ C8 jednořádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 26x12 mm. Mají k dispozici 8 tiskových míst. Na každém místě číslice 1 - 0. Tiskové gumičky je možno vyměňovat a kromě "Kč" lze použít i např. jednotky váhy, délky apod. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 26x12 mm obsahuje 1500 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ S10 jednořádkové

Etiketovací kleště BLITZ S10 jednořádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 26x12 mm. Mají k dispozici 10 tiskových míst. Na každém místě číslice 1 - 0. Tiskové gumičky je možno vyměňovat a kromě "Kč" lze použít i např. jednotky váhy, délky apod. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 26x12 mm obsahuje 1500 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ S10/A jednořádkové

Etiketovací kleště BLITZ S10A jednořádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 26x12 mm v provedení etiket zaobleného tvaru. Mají k dispozici v řádku 10 tiskových míst. Na každém tiskovém místě je možno nastavit písmeno abecedy A-Z nebo čísla nebo jiné znaky dle potřeby. V řádku možno nastavit k tisku libovolné označení měn nebo jednotek. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 26x12 mm obsahuje 1500 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ PH jednořádkové

Etiketovací kleště BLITZ PH jednořádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Cola-ply 22x12 mm. Mají k dispozici 8 tiskových míst. Na každém místě číslice 1 - 0. Tiskové gumičky je možno vyměňovat a kromě "Kč" lze použít i např. jednotky váhy, délky apod. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kola-ply obsahuje 1250 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ M6 jednořádkové

Etiketovací kleště BLITZ M6 jednořádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 25x16 mm buď v provedení etiket zaobleného tvaru nebo obdélníkového. Mají k dispozici 6 tiskových míst. Velikost tisku je oproti jiným kleštím trojnásobná. Pokud je třeba maximálně zvýraznit cenu zboží nebo jiný číselný údaj, pak k tomu slouží tyto kleště. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 25x16 mm obsahuje 1100 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ krokovací jednořádkové

Etiketovací kleště BLITZ krokovací jednořádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt 26x12 mm. Mají k dispozici 10 tiskových míst. Poslední číslo se po vytištění automaticky posune o jedno nebo o dvě čísla vpřed, pokud je to vyžadováno, nebo je možno nastavit tisk bez posunování. Na obrázku kleští je etiketa s příklady potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně
barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 25x16 mm obsahuje 1250 etiket.

 


ETIKETOVACÍ KLEŠTĚ BLITZ / dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ S16 dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ S16 dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 25x16 mm buď v provedení etiket zaobleného tvaru nebo obdélníkového. Mají k dispozici v horním řádku 8 tiskových míst číslicových a ve spodním řádku 8 tiskových míst číslicových s možností tisku a to v obou řádcích "Kč" nebo jiných jednotek podle potřeby. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 25x16 mm obsahuje 1100 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ S16/A dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ S16A dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 25x16 mm buď v provedení etiket zaobleného tvaru nebo obdélníkového. Mají k dispozici v horním řádku 8 tiskových míst. Na každém tiskovém místě je možno nastavit písmeno abecedy A-Z nebo čísla nebo jiné znaky dle potřeby. Ve spodním řádku je k dispozici 8 tiskových míst s možností tisku Kč nebo jiných měn nebo jednotek. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt obsahuje 1100 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ C17 dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ C17 dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 25x16 mm buď v provedení etiket zaobleného tvaru nebo obdélníkového. Mají k dispozici v horním řádku 10 tiskových míst číslicových a ve spodním řádku 7 tiskových míst číslicových s možností tisku a to v obou řádcích "Kč" nebo jiných jednotek podle potřeby. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 25x16 mm obsahuje 1100 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ C20 dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ C20 dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 25x16 mm buď v provedení etiket zaobleného tvaru nebo obdélníkového. Mají k dispozici v horním řádku 10 tiskových míst číslicových a ve spodním řádku 10 tiskových míst číslicových s možností tisku a to v obou řádcích "Kč" nebo jiných jednotek podle potřeby. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 25x16 mm obsahuje 1100 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ C20/A dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ C20A dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 25x16 mm buď v provedení etiket zaobleného tvaru nebo obdélníkového. Mají k dispozici v horním řádku 10 tiskových míst. Na každém tiskovém místě je možno nastavit písmeno abecedy A-Z nebo čísla nebo jiné znaky dle potřeby. Ve spodním řádku je k dispozici 10 tiskových míst. V obou řádcích je možno nastavit k tisku libovolné označení měn nebo jednotek. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 25x16 mm obsahuje 1100 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ C20/integrale dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ integrale dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket Kontakt rozměru 25x16 mm buď v provedení etiket zaobleného tvaru nebo obdélníkového. Mají k dispozici 10 tiskových míst v horním i spodním řádku. Na všech tiskových místech v obou řádcích lze na kterémkoli tiskovém místě nastavit buď písmeno abecedy A-Z nebo číslici 1-0, případně na některých místech lze zvolit i znaky různých jednotek míry a váhy. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami Kontakt 25x16 mm obsahuje 1100 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ 2023 dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ 2023 dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket 16x23 mm. Mají k dispozici v horním řádku 10 tiskových míst číslicových a ve spodním řádku 10 tiskových míst číslicových s možností tisku a to v obou řádcích "Kč" nebo jiných jednotek podle potřeby. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami 16x23 mm obsahuje 870 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ X22 dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ X22 dvouřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket rozměru 37x19 mm. Mají k dispozici v horním řádku 12 tiskových míst. Podle potřeby je možné si na tiskových místech určit různé značky k potisku. Totéž platí pro spodní řádek rovněž s 12 tiskovými místy. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami 37x19 mm obsahuje 1000 etiket.

 

Etiketovací kleště BLITZ XA12/11 dvouřádkové

Etiketovací kleště BLITZ XA1211

Kleště jsou určeny pro potisk etiket rozměru 37x19 mm. Mají k dispozici v obou řádcích 11 tiskových míst. V obou řádcích je možno na každém tiskovém místě nastavit buď číslici nebo písmeno A - Z nebo jiné znaky, které je možné si na určitých tiskových místech objednat. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami 37x19 mm obsahuje 1000 etiket.

 


ETIKETOVACÍ KLEŠTĚ BLITZ / trojřádkové

Etiketovací kleště BLITZ T111 trojřádkové

Etiketovací kleště BLITZ T111 trojřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket 29x27,5 mm. Mají k dispozici ve všech třech řádcích 11 tiskových míst, přičemž ve všech řádcích na všech tiskovým místech se nastavují čílice 1-0, nebo jiné znaky, které je možné si na určitém tiskovém místě objednat. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami 29x27,5 mm obsahuje 654 etiket.

Etiketovací kleště BLITZ TA1/222 trojřádkové

Etiketovací kleště BLITZ TA1222 trojřádkové

Kleště jsou určeny pro potisk etiket 29x27,5 mm. Mají k dispozici ve všech třech řádcích 12 tiskových míst, přičemž v horním řádku je možno na všech tiskových místech tisknout buď číslici nebo písmena A-Z. Na prostředním a dolním řádku je možno tisknout číslice 1-0 a znaky měny nebo i jiné znaky. Na obrázku kleští je etiketa s příkladem potisku. V krabici se nachází návod k usazení kotouče s etiketami do kleští a k výměně barvicího válečku. Kotouč s etiketami 29x27,5 mm obsahuje 654 etiket.

 

Po kliknití na tento odkaz - instruktážní videa - vkládání kotoučků do kleští.

 

detail obrázku

Soubory ke stažení

Cenik 2023 A (velikost: 607kB, typ: XLS) 

logo-pressto_white


PRESSTO TREND s.r.o. 
Malostranská 673
742 42 Šenov u Nového Jičína

IČO: 26878569
DIČ: CZ26878569

ikonky_tel +420 556 701 494 (také fax)

ikonky_tel +420 556 702 291

ikonky_mail objednavky@pressto.cz


www.pressto.cz


 KOTOUČKY DO POKLADEN


 ETIKETOVACÍ KLEŠTĚ


 SAMOLEPICÍ ETIKETY


 OBALY


 PAPÍRY


 KONTAKT